hlavicka.jpg
MvD Designs agency je inovativní agentura nabízející kompletní full servisové řešení pro Vaši reklamu i mimo ni. Náš tým pro vás vždy vytvoří i ta nejobtížnější a na první pohled nerealizovatélná řešení, která Vás vždy nadchnou a naprosto uspokojí Vaše potřeby přinášející především výsledek. Používáme nejmodernější technologie, ale i technologie, které dnes již nikdo nevyužívá, abychom byli schopni vyrobit naprosto cokoliv. Jako jedna z mála studií i Reklamních agentur v Evropě je pro nás samozdřejmostí nejen výroba pomocí technologií, ale i kvalitní ruční výroba která Vás svým výsledkem naprosto uchvátí pro svou jedinečnost.
Pokud na našem webu nenajdete kreativní řešení které hledáte, neznamená to že jej nejsme schopni realizovat, znamená to jen, že tato řešení realizujeme pouze pro Vás.
Na Vaše tradiční i netradiční požadavky se těší tým reklamní agentury MvD Designs agency.

Chystáme nově seskupení všech našich odvětví do jednoho a z MvD Designs agency, Bluelaser technologis, MvD Hydrographycs, MvD 3D technologies, MvD studio adalších se stane MARVIN STUDIO


 

Jak objednat

Jak objednat
1. Požadovaná data
 Máte – li hotový návrh, pošlete dokument nejlépe ve formátu *.pdf, *.ai, *.eps, ,*.psd, *.cdr, případně *.jpg, *.png, *.tiff. *.tif, s rozlišením 300 dpi (obr. bodů/palec), v barevném režimu CMYK.
U všech návrhů je třeba nechat přes ořezový okraj přesah obrázku minimálně 2 mm na všech stranách - tzv. spadávku. U vektorových formátů (*.eps, *.ai, *.cdr) je také třeba konvertovat písma do křivek a nepoužívat transparentnost.

 
2. Zaslání dat
 Data pošlete e-mailem na  info@mvddesigns.cz  . Uveďte Vaše jméno a příjmení, adresu, telefon, počet kusů a další potřebné informace, například že máte zájem o návrh. 

 
3. Dodání objednávky
 V závislosti na velikosti a druhu objednávky jsme schopni pružně reagovat na individuální požadavky. Po dohodě je možné některé zakázky vyrobit a expedovat do 24 hodin v závislosti na technologii výroby.

 
4. Doručení a cena poštovného
 Jakmile bude vaše objednávka hotová, napíšeme vám e-mailem upozornění nebo vám zavoláme. Objednávku si můžete  vyzvednout u nás ve firmě (Kontakt) nebo vám ji pošleme na Vámi zvolenou adresu PPL službou nebo prostřednictvím České pošty ( doporučený balík/obchodní balík – do druhého dne). Poštovné a balné je standartně 140 Kč, u rozměrnějších a těžších zakázek je individuální.

 
5. Úhrada objednávky
 Platba v hotovosti při předání u nás, převodem (číslo účtu vám zašleme e-mailem) nebo dobírkou.
 

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one