hlavicka.jpg
MvD Designs agency je inovativní agentura nabízející kompletní full servisové řešení pro Vaši reklamu i mimo ni. Náš tým pro vás vždy vytvoří i ta nejobtížnější a na první pohled nerealizovatélná řešení, která Vás vždy nadchnou a naprosto uspokojí Vaše potřeby přinášející především výsledek. Používáme nejmodernější technologie, ale i technologie, které dnes již nikdo nevyužívá, abychom byli schopni vyrobit naprosto cokoliv. Jako jedna z mála studií i Reklamních agentur v Evropě je pro nás samozdřejmostí nejen výroba pomocí technologií, ale i kvalitní ruční výroba která Vás svým výsledkem naprosto uchvátí pro svou jedinečnost.
Pokud na našem webu nenajdete kreativní řešení které hledáte, neznamená to že jej nejsme schopni realizovat, znamená to jen, že tato řešení realizujeme pouze pro Vás.
Na Vaše tradiční i netradiční požadavky se těší tým reklamní agentury MvD Designs agency.

Chystáme nově seskupení všech našich odvětví do jednoho a z MvD Designs agency, Bluelaser technologis, MvD Hydrographycs, MvD 3D technologies, MvD studio adalších se stane MARVIN STUDIO


 
Ostatní
Trička
Nabízíme reklamní potisk triček - fotografie, obrázky, nápisy.
 Nápisy a obrázky je možné vytvořit z mnoha druhů folií - od základních barevných matných, přes lesklé až po strukturované, glitrové, reflexní a mnoho dalších. Trička a jiný textil dodáváme od firmy Adler - můžete si vybrat výrobek z jejich nabídky, který pro Vás obejdnáme a potiskneme.
 
 Řežeme (vyřežeme např. nápis nebo logo a následně nažehlíme na textílii) z folií P.S. film, film extra, stretch (klasické barvy, vhodné i pro elastické látky), electric (s kovovým efektem/texturou), perfor (dírkované), videoflex (lesklé), glitter (glitrové), transparente (průhledné) a stripflock ("chlupaté", dlouhá životnost, příjemný povrch). Je možnost použití i reflexních, 3D, luminescenčních a dalších folií dle vašeho přání.

 
Rollupy
Ideální reklama na výstavy, veletrhy, obecně interiér. Rollupy jsou skladné, přenosné a jsou dodávány s praktickou taškou.

 
Áčka, cedule, ukazatele, tabule
Vyhovíme individuálním požadavkům zákazníka.

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one