hlavicka.jpg
MvD Designs agency je inovativní agentura nabízející kompletní full servisové řešení pro Vaši reklamu i mimo ni. Náš tým pro vás vždy vytvoří i ta nejobtížnější a na první pohled nerealizovatélná řešení, která Vás vždy nadchnou a naprosto uspokojí Vaše potřeby přinášející především výsledek. Používáme nejmodernější technologie, ale i technologie, které dnes již nikdo nevyužívá, abychom byli schopni vyrobit naprosto cokoliv. Jako jedna z mála studií i Reklamních agentur v Evropě je pro nás samozdřejmostí nejen výroba pomocí technologií, ale i kvalitní ruční výroba která Vás svým výsledkem naprosto uchvátí pro svou jedinečnost.
Pokud na našem webu nenajdete kreativní řešení které hledáte, neznamená to že jej nejsme schopni realizovat, znamená to jen, že tato řešení realizujeme pouze pro Vás.
Na Vaše tradiční i netradiční požadavky se těší tým reklamní agentury MvD Designs agency.

Chystáme nově seskupení všech našich odvětví do jednoho a z MvD Designs agency, Bluelaser technologis, MvD Hydrographycs, MvD 3D technologies, MvD studio adalších se stane MARVIN STUDIO


 

Polepy obchodů

Polepy obchodů
Kvalitní, vkusná, originální reklama na výlohách, výkladních skříních, štítech slouží nejen k označení Vaší provozovny, ale mnohdy ovlivní rozhodování nejednoho zákazníka. Využití plochy je nejlépe a nejekonomičtěji využitá investice, kde se celek dá využít i jako obrovská prosvětlená reklama.
Plochy je možné polepit tištěnou, barevnou vyřezanou nebo průhlednou okenní folii do libovolných tvarů. Široká škála barev umožňuje vzájemnou kombinaci a lepení několika vrstev přes sebe, čímž je možné vyrobit i velmi složité motivy. Folie nabízíme v mnoha různých povrchových úpravách.
V případě, že je výloha vystavena přímému slunci a povětrnostním vlivům doporučujeme použít folie exteriérové, jejichž cena je oproti interiérovým vyšší, ale i celková životnost je delší v rozmezí 2-10 let. Instalaci polepu nedoporučujeme provádět v teplotách pod 10°C a v nadměrně vlhkém prostředí, ale také na sluncem rozpálené plochy.
Polepy Vám můžeme přenést i na montážní folii, pro pozdější nebo samostatné nalepení. Možná je i instalace a umístění reklamy ve Vaší provozovně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one