hlavicka.jpg
MvD Designs agency je inovativní agentura nabízející kompletní full servisové řešení pro Vaši reklamu i mimo ni. Náš tým pro vás vždy vytvoří i ta nejobtížnější a na první pohled nerealizovatélná řešení, která Vás vždy nadchnou a naprosto uspokojí Vaše potřeby přinášející především výsledek. Používáme nejmodernější technologie, ale i technologie, které dnes již nikdo nevyužívá, abychom byli schopni vyrobit naprosto cokoliv. Jako jedna z mála studií i Reklamních agentur v Evropě je pro nás samozdřejmostí nejen výroba pomocí technologií, ale i kvalitní ruční výroba která Vás svým výsledkem naprosto uchvátí pro svou jedinečnost.
Pokud na našem webu nenajdete kreativní řešení které hledáte, neznamená to že jej nejsme schopni realizovat, znamená to jen, že tato řešení realizujeme pouze pro Vás.
Na Vaše tradiční i netradiční požadavky se těší tým reklamní agentury MvD Designs agency.

Chystáme nově seskupení všech našich odvětví do jednoho a z MvD Designs agency, Bluelaser technologis, MvD Hydrographycs, MvD 3D technologies, MvD studio adalších se stane MARVIN STUDIO


 
Razítka
Razítka

Zaměřujeme se na výrobu razítek pro jednotlivce a drobné podnikatele vyžadující levná, snadno přenositelná a malá kompaktní razítka, ale uspokojíme i firmy celokovovými profesionálními razítky s extrémní životností pro průmyslové využití. Pracujeme za pomocí nejmodernější laserové technologie do speciální značkové gumy zajišťující detailní otisk. Nabízíme razítka nejrůznějších tvarů, velikostí, provedení (klasická samonamáčecí, datumová, kapesní, v tužce, ale i dřevěná razítka) a kompletní sortiment doplňků: polštářky, náhradní otisky, barvy, krytky.  Otisk razítka vám vyrobíme podle vašeho návrhu nebo Vám jej profesionálně navrhneme a na přání do něj zapracujeme Vaše logo.
 


 
  1. Kvalitní firemní razítko s logem
Cena razítka dle velikosti polštářku + grafický návrh 200 Kč + DPH včetně zapracování dodaného loga v křivkách. V případě velmi kresbově náročného loga obsahujícího stínování, větší počet barev a efektů je potřeba počítat s tím, že by na razítku nemuselo být čitelné, a bude třeba jej upravit pro použití na razítko, tzv. zjednodušením loga bez ztráty jeho autenticity za příplatek 150 Kč + DPH.
Když nám Vaše logo zašlete e-mailem s žádostí o posouzení pro použití na razítka, obratem Vám dáme zprávu, zda bude či nebude vyžadovat další úpravu.


 
  1. Kvalitní firemní razítko bez loga
Cena razítka dle velikosti polštářku + 100 Kč + DPH za předtiskovou přípravu k výrobě razítka. Jestliže při objednávce nezvolíte barvu, razítko bude dodáno v barvě černé.


 
  1. Levné razítko - nejnižší cena razítka, minimální nároky na výrobek i grafické provedení
Pro tuto variantu jsme připravili razítko levnější značky, bez loga v pouze textové formě, s platbou jen 100 Kč + DPH za předtiskovou přípravu. Cena razítka dle velikosti polštářku + 100 Kč + DPH za předtiskovou přípravu k výrobě razítka. Tuto variantu doporučujeme pro razítka určená na krátkou či přechodnou dobu použití.


 
  1. Máte stávající razítko, a přejete si pouze dovyrobit další kusy.
Cena razítka dle velikosti polštářku + 100 - 250 + DPH za předtiskovou přípravu k výrobě razítka dle náročnosti platí pouze v případě, že nedodáte grafický návrh v křivkách. Kontaktujte nás pro individuální nacenění výroby dle Vašeho stávajícího razítka.


 
  1. Více kusů razítek - potřebujete vyrobit velké množství razítek (nad 5 ks)
Kontaktujte nás pro nacenění a možnosti slevy.
Objednávka některé části razítka - např. štočku
Máte již hotové funkční razítko a potřebujete pouze pozměnit některé údaje (např. telefon či adresu)? V takovém případě není třeba objednávat celé razítko, ale pouze štoček. Současně se štočkem také doporučujeme nový polštářek, který může být opotřebený a vytlačený.

Dodání razítek
Výroba probíhá do 24 hodin od schváleného návrhu razítka.
Vzhledem k zakázkové výrobě platba probíhá předem. Pro platby předem standardně na vyžádání připravujeme smlouvy zaručující Vám dodání zboží ve sjednaném termínu.

Výběr barvy razítka
Barvu razítka si můžete zvolit ve standardních barvách - černá, červená, modrá, zelená, fialová i jiných na zakázku.


Jestliže při objednávce nezvolíte barvu, razítko bude dodáno v barvě černé. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one