hlavicka.jpg
MvD Designs agency je inovativní agentura nabízející kompletní full servisové řešení pro Vaši reklamu i mimo ni. Náš tým pro vás vždy vytvoří i ta nejobtížnější a na první pohled nerealizovatélná řešení, která Vás vždy nadchnou a naprosto uspokojí Vaše potřeby přinášející především výsledek. Používáme nejmodernější technologie, ale i technologie, které dnes již nikdo nevyužívá, abychom byli schopni vyrobit naprosto cokoliv. Jako jedna z mála studií i Reklamních agentur v Evropě je pro nás samozdřejmostí nejen výroba pomocí technologií, ale i kvalitní ruční výroba která Vás svým výsledkem naprosto uchvátí pro svou jedinečnost.
Pokud na našem webu nenajdete kreativní řešení které hledáte, neznamená to že jej nejsme schopni realizovat, znamená to jen, že tato řešení realizujeme pouze pro Vás.
Na Vaše tradiční i netradiční požadavky se těší tým reklamní agentury MvD Designs agency.

Chystáme nově seskupení všech našich odvětví do jednoho a z MvD Designs agency, Bluelaser technologis, MvD Hydrographycs, MvD 3D technologies, MvD studio adalších se stane MARVIN STUDIO


 

Řezaná grafika Samolepky

Řezaná grafika
Řezaná grafika nejrychleji a nejlevněji sděluje zákazníkům důležité v oblasti propagace. Lze ji využít od výkladních skříní, vylepení na bannery či desky a jiné předměty.

Pro výrobu reklamy využíváme jakékoli samolepicí interiérové, exteriérové, nažehlovací fólie od renomovaných výrobců, které vybíráme dle specifikace zakázky. Folie jsou kromě barevných odstínů rozděleny do kategorií dle životnosti v exteriéru.

folie s životností až 5let (pro krátkodobé aplikace, výstavy, polepy výloh, akční reklamy...)

folie s životností 7-8let (pro náročnější aplikace v extrémnějším prostředí, polepy automobilů…)

lité 10 a 12tileté fólie (určené pro výjimečně extrémní aplikace a pro zvlášť náročného zákazníka)

translucentní (pro světelnou reklamu)

folie pro autoplachty a bannery

transparentní folie (pro světelnou reklamu a dekoraci)

fluorescentní (svítivé barvy, např. na sanitní vozy...)

reflexní (fungují jako odrazka, také folie s atestem pro silniční provoz)

dekorativní (imitace pískovaného a mléčného skla, zrcadlové fólie, fotoluminescenční…)

magnetické folie (vhodné pro automobily)

zažehlovací (pro zažehlení na textil)

šablonové folie (např. pro výrobu šablon pro nástřik či nátěr barvami)

metalické folie

tabulové folie (pro psaní křídou)

a mnoho dalších specialit…

Po vyřezání je provedena separace a montáž na přenosovou fólii.

Alternativou k řezané grafice, čili foliopísmu je automobilová grafika tištěná plnobarevně.
 
Samolepky
Samolepky vyrábíme z široké škály materiálů. Od základních papírových, přes PE a PVC až po samolepicí desky. Lakované nebo laminátové povrchové úpravy v matu či lesku. Využitelné jak v exteriérech nebo interiérech.
 
Papírové samolepky
Jsou vhodné především do vnitřního prostředí, např. na katalogy, ceníky, etikety apod. Jejich předností je zadní split pro snadné nalepování. Vyrobitelné jsou v různých strukturách a tvarech.
 
Fóliové samolepky (plastové, PVC)
Vyznačují se vysokou odolností, jsou voděodolné a proto jsou vhodné zejména tam, kde může být vlhkost (i vzdušná), tedy na auta, výlohy, domovní dveře, schránky, potrubí, stroje, zařízení, nábytek, apod.
 
Speciální fóliové samolepky (plastové, PVC)
Odlišují se použitým materiálem folií a tiskem. Je možné tedy tisknout zlaté, stříbrné, metalické a holografické samolepky s průhledným, průsvitným, neprůhledným pozadím, reflexní, fluorescentní, fosforescentní, binakulární. Zhotovujeme i tzv. destrukční samolepky chránící produkty před nechtěnou manipulací.
 
Magnetické samolepky
Samolepka vyrobená na magnetickém pásku, lehce odstranitelná a nepoškozující podklad.
 
Dekorativní fólie
Typické oblasti použití: kanceláře, bezpečnostní zóny, počítačové prostory, úřady, pošty, dětské a mateřské školky, školy, sportovní areály, nemocnice, lékařské praxe, restaurace, obytné domy i vily

- privátní folie (pískovaná fólie) je imitace mléčného / pískovaného skla vytvářející matný efekt. Nesporná výhoda této folie oproti sklu opravdu pískovanému je v její bezpečnostní proti střepinové funkci a v možnosti aplikace bez demontáže skel z rámů přímo na místě.

- podlahová samolepka (Streetrap) je zalaminovaná fólie se silnou vrstvou agresivního lepidla, udržící materiál i na obtížných površích jako ja asfalt nebo beton. Ideální k prezentaci na parkovištích, podlahách obchodních centrech, znační cest apod.

- speciální samolepka na stěny (Wallwrap) - atraktivní možnost umístění samolepicí grafiky tam, kam to donedávna nebylo možné., např. místo tapety do interiéru, ale i na hrubé omítky a cihlové zdi exteriéru místo billboardu či plachty na větší ploše domů, výhodné zejména při dlouhodobém pronájmu plochy – bez rámu, vrtání, rastru a výpletu.
Tato fólie je mnohem estetičtější než výše zmíněné standarty a na omítce vypadá grafická realizace jako složitá malba. Podklad pod fólií zůstane zachovaný a nepoškozený. Jediné co lze po dlouhodobém odstranění očekávat, že podklad nebude oproti okolí vybledlý. Fólie je omyvatelná.

- okenní grafika (One Way Vision) jednosměrně průhledná specielní okenní samolepící folie s dírkami používanou jak v dopravních prostředcích tak k polepu oken a výloh. Hlavní výhodou je dobrá viditelnost z vnitřní strany a potisknutelnost přední bílé strany grafikou.

Kromě toho nabízejí fólie vynikající dekorační možnosti při velkoplošných sklech a výlohách. Do folie se dají vyřezat či vsadit jak různé ornamenty nebo symboly, tak třeba i nápisy nebo firemní či jiná loga a tiskneme také samolepky pro nalepení zevnitř (tisk na straně lepidla).
Vyrábíme již od 1 kusu.
Samolepky je možné oříznout do libovolného tvaru, je tedy možné vyrobit např. i samostatné písmena.
 
Laminace
Pro zvýšení odolnosti či zvýšení estetické hodnoty je možné plakáty leskle nebo matně laminovat. Matná laminace eliminuje odrazy světla, ale snižuje kontrasty motivu, lesklá kontrast zachovává v plné šíři. Další možností je strukturovaná (např. pískovaná, carbonová, se strukturou broskvové slupky), laminace se speciálním efektem (např. perleťová, glitrová) či ochranná (podlahová, s UV filtrem) a mnoho dalších.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one