hlavicka.jpg
MvD Designs agency je inovativní agentura nabízející kompletní full servisové řešení pro Vaši reklamu i mimo ni. Náš tým pro vás vždy vytvoří i ta nejobtížnější a na první pohled nerealizovatélná řešení, která Vás vždy nadchnou a naprosto uspokojí Vaše potřeby přinášející především výsledek. Používáme nejmodernější technologie, ale i technologie, které dnes již nikdo nevyužívá, abychom byli schopni vyrobit naprosto cokoliv. Jako jedna z mála studií i Reklamních agentur v Evropě je pro nás samozdřejmostí nejen výroba pomocí technologií, ale i kvalitní ruční výroba která Vás svým výsledkem naprosto uchvátí pro svou jedinečnost.
Pokud na našem webu nenajdete kreativní řešení které hledáte, neznamená to že jej nejsme schopni realizovat, znamená to jen, že tato řešení realizujeme pouze pro Vás.
Na Vaše tradiční i netradiční požadavky se těší tým reklamní agentury MvD Designs agency.

Chystáme nově seskupení všech našich odvětví do jednoho a z MvD Designs agency, Bluelaser technologis, MvD Hydrographycs, MvD 3D technologies, MvD studio adalších se stane MARVIN STUDIO


 

Velkoformátový tisk

Velkoplošný a velkoformátový tisk
Velkoformátový tisk je nyní nejrozšířenější tištěnou formou reklamy, se kterou se setkáváte jak v exteriérech tak i interiérech. Vzhledem k velkým rozměrům a venkovním vlivům tiskneme v nejlepší kvalitě a na širokou škálu materiálů s vlastnostmi pro zvýšení odolnosti.
Nejčastější materiály a z nich typické produkty pro velkoplošný a velkoformátový tisk:

 
  • PVC plachta (umístíte na zdi, ploty, zábradlí, lešení apod.)  - billboardy, bannery, plachty, poutače, prezentační systémy, reklamní tabule
  • samolepící PVC fólie (mat/lesk )- samolepky, polepy automobilů, polepy výloh, skel, stěn i podlah, veletržní expozice
  • fólie pro okenní grafiku (mesh folie – dírkované)- polep automobilů, polepy výloh, prodejen, dopravních prostředků
  • papír (různé gramáže) - billboardy, bigboardy, plakáty, projekty, fotografie a koláže fotografií, postery, loga, schémata, výkresy, vývojové diagramy, katastrální mapy, územní plány, inženýrské sítě ….
  • speciální plasty – PopUp, Rollup systémy (přenosné paravanové prezentační stěny)

V nabídce velkoplošného tisku máme i bannery s černým jádrem, tzv. block out bannery, které můžeme tisknout z obou stran a umožňujeme rámování.


 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one