hlavicka.jpg
MvD Designs agency je inovativní agentura nabízející kompletní full servisové řešení pro Vaši reklamu i mimo ni. Náš tým pro vás vždy vytvoří i ta nejobtížnější a na první pohled nerealizovatélná řešení, která Vás vždy nadchnou a naprosto uspokojí Vaše potřeby přinášející především výsledek. Používáme nejmodernější technologie, ale i technologie, které dnes již nikdo nevyužívá, abychom byli schopni vyrobit naprosto cokoliv. Jako jedna z mála studií i Reklamních agentur v Evropě je pro nás samozdřejmostí nejen výroba pomocí technologií, ale i kvalitní ruční výroba která Vás svým výsledkem naprosto uchvátí pro svou jedinečnost.
Pokud na našem webu nenajdete kreativní řešení které hledáte, neznamená to že jej nejsme schopni realizovat, znamená to jen, že tato řešení realizujeme pouze pro Vás.
Na Vaše tradiční i netradiční požadavky se těší tým reklamní agentury MvD Designs agency.

Chystáme nově seskupení všech našich odvětví do jednoho a z MvD Designs agency, Bluelaser technologis, MvD Hydrographycs, MvD 3D technologies, MvD studio adalších se stane MARVIN STUDIO


 

Vizitky Letáky Pozvánky Kalendáře

Vizitky, letáky, plakáty, tiskoviny, kalendáře, brožury, katalogy, prospekty, sešity, bločky, pohlednice, karty, pozvánky
Vizitky
Nabízíme výrobu jednostranných i oboustranných vizitek na matný i lesklý křídový papír 300g nebo na speciální grafické papíry s možností laminace. Vizitky tiskneme cca do 2 pracovních dní po schválení, provedení korektury a potvrzení objednávky. Kromě samotného tisku vizitek také nabízíme vytvoření grafického návrhu vizitky dle vašeho přání.
Pro stálé klienty poskytujeme zajímavé slevy a u objednávek nad 2.500,- Kč neúčtujeme poštovné.

Akční nabídka:

- VIZITKY OBOUSTRANNÉ PLNOBAREVNÉ S LAMINACÍ 1,80 KČ /ks
pro min. množství 1000 ks (a násobky) vizitek
plnobarevný ofsetový tisk
oboustranná nebo jednostranná za stejnou cenu
                v ceně lesklá laminace první strany (druhá strana vhodná k podpisům, razítkům apod.)
Cena platná při dodání kompletních podkladů pro tisk (máte hotový grafický návrh vizitky a potřebujete pouze vytisknout). Dodací doba cca 10 pracovních dní.

 -VIZITKY EXPRESS
rozměr 90 x 50 mm či podobný v ceně
laserový tisk
 vhodné také na průkazky, kartičky, dárkové poukázky, kapesní kalendáře
 
 Počet kusů 100 200 300 500 1000
jednostranná - barevná 3,30 2,90 2,70 2,50 2,20
oboustranná - barevná / barevná 4,10 3,70 3,50 3,20 2,90
 
počty kusů se mohou sčítat (např. jednostranné vizitky: 100 ks jeden druh + 200 ks druhý druh + 200 ks třetí druh, celkem tedy 500 ks x 2,5 Kč = 1.250,- Kč)
dodání obvykle do tří pracovních dní na Vámi zvolenou adresu, po dohodě možné odeslat tentýž den za jednorázový poplatek 399 Kč
Všechny ceny jsou koncové a takto Vám budou účtovány.
 

Letáky
Letáky jsou nejefektivnější a nejlevnější jednorázovou reklamou, díky níž velmi rychle oslovíte širokou cílovou skupinu Vašich zákazníků.
Letáky tiskneme

 
  • digitálním tiskem, který je pro menší počty tiskovin cenově výhodnější, ale i ofsetovým tiskem
  • jednostranně i oboustranně v libovolných formátech až po plakátové velikosti
  • na různé druhy a gramáže papírů od 90 g do 400 g
  • s dokončovacími pracemi jako lom pro snadné ohnutí, perforaci pro odtržení, či lesklou nebo matnou laminaci.

Plakáty
Plakát je nejrozšířenější zpravidla velkoformátová tiskovina s použitím textu, obrazu či fotografie k upoutání pozornosti vhodný především na veřejných místech ale také jako dekorace do interiéru.

Plakáty tiskeneme

 
  •  od 1 ks od formátu A4 až po velkoformát
  • kvalitními barvami odolnými vůči povětrnostním podmínkám
  • i z fotografií jako koláž (fotografie stačí dodat).

Brožury, katalogy, prospekty, sešity, bločky
Účelové tiskoviny obvykle propagující výrobek či službu vyráběné dle specifických kritérií v co možná nejluxusnějším provedení.

 
  • tiskneme, sešíváme a lepíme tyto druhy tiskovin do formátu A3

Pohlednice, karty, pozvánky
Tiskoviny, které mají zpravidla na jedné straně vyobrazený propagační materiál, obrázek, fotografii a z druhé místo pro psaný vzkaz. Vhodné např. jako reprezentativní materiály pro obce, města, kulturní spolky apod. Většinou jsou vyrobené z papíru o vyšší gramáži obdélníkového tvaru, ale mohou být i v různých tvarových formách a lze i přední stranu laminovat.

Kalendáře
 Vyrábíme jak standardní stolní i nástěnné kalendáře, tak i originální kalendáře na míru s vlastními fotografiemi v rozměrech do formátu A3.
V případě originálního kalendáře doporučujeme OBJEDNAT CO NEJDŘÍVE, jelikož grafická příprava až po Vaše schválení může zabrat delší dobu.
 
U všech výše zmíněných tiskovin nabízíme kroužkovou nebo šitou (sponky) vazbu a možnost matné, lesklé laminace. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one